Vägguttag Elko Plus 2-Vägs DUOMed Jord
Rek. pris 304 kr
163 kr
Se priset!
Vald variant
Dimbar:
Ja

Plus 2-Vägs DUO
Med Jord
163 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-03
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägguttag från Elko. Sockel, centrumplatta och ram av halogenfri termoplast. Dubbla anslutningar per fas. Snabbanslutning. Säkerhetsuttag. Fästskruvavstånd, 60 mm. Levereras utan fästklor.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Vägguttag från Elko. Sockel, centrumplatta och ram av halogenfri termoplast. Dubbla anslutningar per fas. Snabbanslutning. Säkerhetsuttag. Fästskruvavstånd, 60 mm. Levereras utan fästklor.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Art.Nr. | EKO05292 |
| Montering | Infällnad |
| Färg | Fjällvit |
| Anslutning | DUO |
| Djup | 46 mm |
| Utförande | 2-Vägs |
| Höjd | 157 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Inbyggnadsdjup | 26 mm |
| Serie | Plus |
| Typ | Vägguttag |
| Bredd | 107 mm |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7020160529206 |

