Vägguttag Elko Plus 3-Vägs utan Ram
Rek. pris 389 kr
fr.230 kr
Se priset!
Välj variant

Plus 3-Vägs utan Ram
230 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägguttag från Elko. Sockel och centrumplatta av halogenfri termoplast. Dubbla anslutningar per fas. Säkerhetsuttag. Fästskruvavstånd, 60 mm. Levereras utan kombinationsram.
Varumärke
ElkoBeskrivning
Vägguttag från Elko. Sockel och centrumplatta av halogenfri termoplast. Dubbla anslutningar per fas. Säkerhetsuttag. Fästskruvavstånd, 60 mm. Levereras utan kombinationsram.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Färg | Fjällvit, Svart |
| Bredd | 71 mm |
| Höjd | 142 mm |
| Serie | Plus |
| Typ | Vägguttag |
| Montering | Infällnad |
| Anslutning | Skruv |
| Utförande | 3-Vägs |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Djup | 40 mm |
| Inbyggnadsdjup | 31 mm |
