Vägguttag Schneider Electric Exxact Kombianslutning
Rek. pris 798 kr
154 kr
Se priset!

Exxact Kombianslutning
154 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Exxact 2-vägsuttag från Schneider Electrics, Primo med både skruv och snabbanslutning, jordat, petskyddat för infälld montering i apparatdosa c/c 60mm. Inkl fästklor. För utanpåliggande montage används dosa 22mm. Med två neutrala överkopplingsklämmor.
Varumärke
Schneider ElectricBeskrivning
Exxact 2-vägsuttag från Schneider Electrics, Primo med både skruv och snabbanslutning, jordat, petskyddat för infälld montering i apparatdosa c/c 60mm. Inkl fästklor. För utanpåliggande montage används dosa 22mm. Med två neutrala överkopplingsklämmor.
Egenskaper
| Varumärke | Schneider Electric |
| Art.Nr. | WDE002189 |
| Montering | Infälld |
| Färg | Vit |
| Anslutning | Snabbanslutning |
| Material | Plast |
| Serie | Exxact |
| Produkttyp | Vägguttag |
| Djup | 22,4 mm |
| Jordad | Ja |
| Höjd | 100 mm |
| Bredd | 85 mm |
| EAN-nr | 3606480203763 |
