Vippa Elko Plus med Klocksymbol
Rek. pris 47 kr
fr.41 kr
Se priset!
Välj variant

Plus med Klocksymbol
41 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ElkoBeskrivning
Vippa Elko Plus av halogenfri termoplast. Används på tryckknappar för ringklockor.
Egenskaper
| Varumärke | Elko |
| Färg | Fjällvit, Svart |
| Bredd | 55 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Serie | Plus |
| Typ | Vippa |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Termoplast Halogenfri |
| Djup | 10 mm |

