Säkring Victron MEGA175A/32V
74 kr
Vald variant
Färg:
Svart
Djup:
0,5 cm
Vikt:
0,05 kg
Utförande:
175A/32V

MEGA
175A/32V
74 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VictronBeskrivning
MEGA-säkring från Victron med stor kapacitet och hög kvalitetet.
MEGA-säkring med stor kapacitet och hög kvalitetet. 175A.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| Art.Nr. | 192072 |
| Djup | 0,5 cm |
| Höjd | 6,5 cm |
| Bredd | 2 cm |
| Vikt | 0,05 kg |
| Utförande | 175A/32V |
| Färg | Svart |
| Typ | Säkring |
| EAN-nr | 8719076016618 |

