Säkring Victron MEGA300A/58V
356 kr
Vald variant
Färg:
Svart
Djup:
0,5 cm
Vikt:
0,1 kg
Utförande:
300A/58V

MEGA
300A/58V
356 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VictronBeskrivning
MEGA-säkring från Victron med stor kapacitet och hög kvalitetet.
MEGA-säkring från Victron. 300A för 48V-system.
Egenskaper
| Varumärke | Victron |
| Art.Nr. | 103452 |
| Djup | 0,5 cm |
| Höjd | 6,5 cm |
| Bredd | 2 cm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Utförande | 300A/58V |
| Färg | Svart |
| Typ | Säkring |
| EAN-nr | 8719076061731 |

