Belysningssystem Nanoleaf Elements Hexagons Expansionspaket 3-pack
839 kr/frp
Se priset!

Elements Hexagons Expansionspaket 3-pack
839 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Expansionspaket från Nanoleaf med 3 st hexagonformade ljuspaneler i träimitation. Obs! Startkit måste köpas till (ingår ej).
Varumärke
NanoleafBeskrivning
Expansionspaket från Nanoleaf med 3 st hexagonformade ljuspaneler i träimitation. Obs! Startkit måste köpas till (ingår ej).
Detta ingår
- 3 st ljuspaneler
- 3 st länkar
- 3 st monteringstejp
- 3 st ljuspaneler
- 3 st länkar
- 3 st monteringstejp
Egenskaper
| Varumärke | Nanoleaf |
| Art.Nr. | NL52-E-0001HB-3PK |
| Material | Träimitation |
| Serie | Elements |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 6 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Tillverkargaranti | 2 years |
| Effekt/prestanda | 42 W |
| Bredd | 230 mm |
| EAN-nr | 840102701661 |


