LED-lampa Nordlux Smart Deco E27 ST64 Amber
199 kr/frp
Se priset!

Smart Deco E27 ST64 Amber
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorativ smart E27 Edison-glödlampa i bärnstensfärg med en halvmåneformad ljuskälla. Det varmvita ljuset skapar en mysig atmosfär. Minska eller öka ljusstyrkan med din smartphone eller surfplatta, eller lägg till en smart fjärrkontroll för att styra lamporna utan din smartphone.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Dekorativ smart E27 Edison-glödlampa i bärnstensfärg med en halvmåneformad ljuskälla. Det varmvita ljuset skapar en mysig atmosfär. Minska eller öka ljusstyrkan med din smartphone eller surfplatta, eller lägg till en smart fjärrkontroll för att styra lamporna utan din smartphone.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2170112747 |
| Färg | Brun |
| Sockel | E27 |
| Typ | LED-lampa |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 64 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 360 ° |
| Ljustemperatur | 2200 K |
| Effekt | 4,7 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,048 kg |
| EAN-nr | 5704924006418 |


