Plug-in Dimmer Nexa MYCR-250 1-pack
219 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Plug-in Dimmer från Nexa. Plug-in mottagare med på/av-knapp på mottagaren. Kan användas med valfri System Nexa fjärrkontroll/sändare. Systemet är självlärande vilket ger en mycket enkel och flexibel installation.
Varumärke
NexaBeskrivning
Plug-in Dimmer från Nexa. Plug-in mottagare med på/av-knapp på mottagaren. Kan användas med valfri System Nexa fjärrkontroll/sändare. Systemet är självlärande vilket ger en mycket enkel och flexibel installation.
Smart Mode-funktionen låter dig spara upp till tre olika scenario som sedan aktiveras med en Nexa Smart Mode sändare.
Egenskaper
- På/Av knapp på mottagaren
- 1-pack
- Smart Mode kompatibel
- Enkel installation
- Kompatibel med Nexa Bridge
Teknisk data
- Max belastning: 20–250 W / 3–120 W LED
- Strömkälla: 220-240 V ~50 Hz
- Minnesplatser: 32 st
- Räckvidd: upp till 30 meter
- Radiofrekvens: 433,92 MHz
- IP klassificering: IP 20
- Mått (B x H x D): 53 x 53 x 58 mm
Egenskaper
- På/Av knapp på mottagaren
- 1-pack
- Smart Mode kompatibel
- Enkel installation
- Kompatibel med Nexa Bridge
Teknisk data
- Max belastning: 20–250 W / 3–120 W LED
- Strömkälla: 220-240 V ~50 Hz
- Minnesplatser: 32 st
- Räckvidd: upp till 30 meter
- Radiofrekvens: 433,92 MHz
- IP klassificering: IP 20
- Mått (B x H x D): 53 x 53 x 58 mm
Egenskaper
| Varumärke | Nexa |
| Art.Nr. | 14632 |
| Färg | Vit |
| Serie | System Nexa |
| Produkttyp | Smartplug |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 58 cm |
| Höjd | 53 cm |
| Bredd | 53 cm |
| EAN-nr | 7330545146325 |



