Smart Modul Malmbergs SmartHome Bluetooth On/off
107 kr
Se priset!

SmartHome Bluetooth On/off
107 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bluetooth Smart Modul ansluts och styrs via Malmbergs SmartHome app. (Sök ”Malmbergs SmartHome” i Google Play eller App Store). Fjärrstyr sedan din belysning/apparater var du än befinner dig. Schemalägg styrningen av din belysning/apparater utifrån dina rutiner. Stöd för röststyrning med Google Home samt Amazon Alexa. OBS! Bluetooth gateway 9919042 krävs för användning av vissa funktioner, se tabell. För montering i apparatdosa.
Varumärke
MalmbergsBeskrivning
Bluetooth Smart Modul ansluts och styrs via Malmbergs SmartHome app. (Sök ”Malmbergs SmartHome” i Google Play eller App Store). Fjärrstyr sedan din belysning/apparater var du än befinner dig. Schemalägg styrningen av din belysning/apparater utifrån dina rutiner. Stöd för röststyrning med Google Home samt Amazon Alexa. OBS! Bluetooth gateway 9919042 krävs för användning av vissa funktioner, se tabell. För montering i apparatdosa.
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
| Art.Nr. | 9917030 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 17 mm |
| Höjd | 47 mm |
| Bredd | 51 mm |
| EAN-nr | 7392529149739 |
