Inverter LTC 2500 W 24 V
6 500 kr
FjärrkontrollFjärrkontroll LTC till Inverter
295 kr
2500 W 24 V
6 500 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LTCBeskrivning
Inverter 24 V 2500 W med modifierad sinusvåg.
Egenskaper
| Varumärke | LTC |
| Art.Nr. | 339 |
| Färg | Silver |
| Spänning | 24 V |
| Höjd | 90 mm |
| Längd | 48,8 cm |
| Effekt/prestanda | 2500 kW |
| Vikt | 5,8 kg |
| Bredd | 242 mm |
| Effekt/prestanda | 2500 W |
| EAN-nr | 7350002695050 |

