Monteringslist LTC För Solcell 530mm Aluminium
595 kr

För Solcell 530mm Aluminium
595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Monteringslister i aluminium för solceller. 2 Lister x 530mm. 4 skruvar för montering av solcell på list ingår.
Varumärke
LTCBeskrivning
Monteringslister i aluminium för solceller. 2 Lister x 530mm. 4 skruvar för montering av solcell på list ingår.
Egenskaper
| Varumärke | LTC |
| Art.Nr. | 2062-7 |
| Produkttyp | Monteringslist |
| Färg | Silver |
| Bredd | 530 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Djup | 110 mm |
| EAN-nr | 7350115120630 |
