Filter Acetec PD250 3-pack
493 kr
Se priset!

PD250 3-pack
493 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Acetec PD250 Filter Innehåller 3st filter som passar avfuktare PD250. Passar även avfuktare tillverkade före serienummer PD2501696.
Varumärke
AcetecBeskrivning
Acetec PD250 Filter Innehåller 3st filter som passar avfuktare PD250. Passar även avfuktare tillverkade före serienummer PD2501696.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Acetec |
| Art.Nr. | 20504 |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Djup | 200 mm |
| Filterklass | G4 |
| Vikt | 1 kg |
| EAN-nr | 7350072460107 |
