Skumring Fresh för FPH Frånluftsdon 3-packØ125 mm
Rek. pris 74 kr/frp
69 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Diameter:
125 mm

för FPH Frånluftsdon 3-pack
Ø125 mm
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skumring Fresh för FPH Frånluftsdon 3-pack är en skumring för FPH Frånluftsdon. Levereras som 3-pack.
Varumärke
FreshBeskrivning
Skumring Fresh för FPH Frånluftsdon 3-pack är en skumring för FPH Frånluftsdon. Levereras som 3-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Art.Nr. | 408177 |
| Bredd | 148 mm |
| Höjd | 148 mm |
| Diameter | 125 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | FPH |
| Djup | 27 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 451076 |
| Material | Skumplast |
| Typ | Tillbehör frånlufsdon |
| EAN-nr | 7318114510760 |
