Vibrationsdämpare Polarpumpen
Rek. pris 96 kr
95 kr

Vibrationsdämpare Polarpumpen
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Koniska vibrationsdämpare
Dessa koniska vibrationsdämpare fungerar mycket bra som ljuddämpare och vibrationsdämpare för din värmepump. De är lätta att montera och sänker ljudnivån väsentligt.
Varumärke
PolarpumpenBeskrivning
Koniska vibrationsdämpare
Dessa koniska vibrationsdämpare fungerar mycket bra som ljuddämpare och vibrationsdämpare för din värmepump. De är lätta att montera och sänker ljudnivån väsentligt.
Max belastning 160kg.
Ingår i paketet:
- 4 st muttar & brickor.
- Montageset.
- M8 mutter, 8 st.
- M8 bricka Ø 24mm 8 st.
- M8 låsbricka, 8 st.
Ingår i paketet:
- 4 st muttar & brickor.
- Montageset.
- M8 mutter, 8 st.
- M8 bricka Ø 24mm 8 st.
- M8 låsbricka, 8 st.
Egenskaper
| Varumärke | Polarpumpen |
| Art.Nr. | CVibrationsdamp |
| Bredd | 70 mm |
| Höjd | 39 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | CVibrationsdamp |
| Materialtyp | Metall/Gummi |
| Typ | Vibrationsdämpare |
| Djup | 5 mm |
| Max Belastning | 160 kg |
