Elpatron Metro Therm R25 till Varmvattenberedare 60-300L
Rek. pris 2 350 kr
2 189 kr
1 970 krSpara 10 %Kampanj35 tim kvar!

R25 till Varmvattenberedare 60-300L
1 970 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-04
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elpatron till Metro Therms rostfria cabinet- och modulberedare. R25, 3000 W. Passar till bland annat 6949546, 6949547, 6949548, 6949549.
Varumärke
Metro ThermBeskrivning
Elpatron till Metro Therms rostfria cabinet- och modulberedare. R25, 3000 W. Passar till bland annat 6949546, 6949547, 6949548, 6949549.
Recensioner
BjörnVerifierad köpare
för 5 år sedanPassade exakt, nu har vi varmvatten
Egenskaper
| Varumärke | Metro Therm |
| Art.Nr. | 1737029999 |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Typ | Elpatron |
| Djup | 500 mm |
| Vikt | 1 kg |
| RSK-nr | 6949806 |
| EAN-nr | 1737029999 |
