Elpatron Metro Therm
Rek. pris 2 200 kr
fr.1 830 kr
Se priset!
Välj variant

Elpatron Metro Therm
1 830 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elpatron till varmvattenberedare från Metro Therm. Elpatronen går att köpa till olika typer av varmvattenberedare.
Varumärke
Metro ThermBeskrivning
Elpatron till varmvattenberedare från Metro Therm. Elpatronen går att köpa till olika typer av varmvattenberedare.
Elpatronen finns att köpa till olika typer av varmvattenberedare.
Recensioner
Bengt GVerifierad köpare
för 1 år sedanBra pris, smidigt att få tag i!
Egenskaper
| Varumärke | Metro Therm |
| Utförande | For 15-30 l, For 30 l, For 35 liter |
| Bredd | 80, 100 mm |
| Höjd | 80, 100 mm |
| Typ | Elmønster |
| Korrosionsskydd | Emaljert, Rustfritt stål |
| Djup | 400, 550 mm |
| Vikt | 1, 0,85 kg |
