Tub Metro Therm för 55-300 l Emaljerad
Rek. pris 3 650 kr
3 439 kr
Se priset!

för 55-300 l Emaljerad
3 439 kr
Förväntas åter i lager 2026-04-13
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tub Metro Therm för 55-300 l Emaljerad används för indirekt uppvärmning, med anod, för 55-300 liter.
Varumärke
Metro ThermBeskrivning
Tub Metro Therm för 55-300 l Emaljerad används för indirekt uppvärmning, med anod, för 55-300 liter.
Egenskaper
| Varumärke | Metro Therm |
| Art.Nr. | 1751359999 |
| Bredd | 190 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Typ | Tub |
| Djup | 550 mm |
| Vikt | 3,8 kg |
| RSK-nr | 6949846 |
| EAN-nr | 5708512039468 |
