Aluminiumslang Fresh med Muff 1500Ø125x1500 mm
Rek. pris 540 kr
235 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
126 mm

med Muff 1500
Ø125x1500 mm
235 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Aluminiumslang Fresh med Muff 1500 är tillverkad av ett lager profilerat aluminium-band som korrugeras och falsas ihop. Användningsområde: ventilations-anläggningar i industrier småhus m.m. Slangen levereras ihoptryckt och blir ca fyra gånger längre utdragen. Den kapas enkelt med kniv.
Varumärke
FreshBeskrivning
Aluminiumslang Fresh med Muff 1500 är tillverkad av ett lager profilerat aluminium-band som korrugeras och falsas ihop. Användningsområde: ventilations-anläggningar i industrier småhus m.m. Slangen levereras ihoptryckt och blir ca fyra gånger längre utdragen. Den kapas enkelt med kniv.
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Art.Nr. | 381215 |
| Bredd | 126 mm |
| Höjd | 620 mm |
| Diameter | 125 mm |
| Längd | 1500 mm |
| Färg | Grå |
| Tillverkarens Art.Nr. | 381215 |
| Djup | 126 mm |
| Material | Aluminium |
| Typ | Aluminiumslang |
| RSK-nr | 8758636 |
| EAN-nr | 7318113812155 |
