Aluminiumslang Fresh med Muff 1500Ø160x1500 mm
Rek. pris 606 kr
312 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
165 mm

med Muff 1500
Ø160x1500 mm
312 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Aluminiumslang Fresh med Muff 1500 är tillverkad av ett lager profilerat aluminium-band som korrugeras och falsas ihop. Användningsområde: ventilations-anläggningar i industrier småhus m.m. Slangen levereras ihoptryckt och blir ca fyra gånger längre utdragen. Den kapas enkelt med kniv.
Varumärke
FreshBeskrivning
Aluminiumslang Fresh med Muff 1500 är tillverkad av ett lager profilerat aluminium-band som korrugeras och falsas ihop. Användningsområde: ventilations-anläggningar i industrier småhus m.m. Slangen levereras ihoptryckt och blir ca fyra gånger längre utdragen. Den kapas enkelt med kniv.
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Art.Nr. | 381615 |
| Bredd | 165 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Diameter | 160 mm |
| Längd | 1500 mm |
| Färg | Grå |
| Tillverkarens Art.Nr. | 381615 |
| Djup | 165 mm |
| Material | Aluminium |
| Typ | Aluminiumslang |
| RSK-nr | 8758638 |
| EAN-nr | 7318113816153 |
