Avstängningsspjäll Fresh GalvaniseradØ100 mm
934 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
168 mm

Galvaniserad
Ø100 mm
934 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Avstängningsspjäll Fresh Galvaniserad är ett avstängninsspjäll av galvaniserad stålplåt. Det passar till kanalsystem för cirkulär kanaldragning.
Varumärke
FreshBeskrivning
Avstängningsspjäll Fresh Galvaniserad är ett avstängninsspjäll av galvaniserad stålplåt. Det passar till kanalsystem för cirkulär kanaldragning.
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Art.Nr. | 700643 |
| Bredd | 165 mm |
| Höjd | 168 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Färg | Grå |
| Tillverkarens Art.Nr. | 700643 |
| Djup | 110 mm |
| Material | Galvaniserad Stålplåt |
| Typ | Avstängningsspjäll |
| EAN-nr | 7318117006437 |
