Böj Fresh 90° D100 mm Plast
94 kr
Se priset!

90° D100 mm Plast
94 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Böj Fresh 90° D100 mm Plast är ett kanalrör av ABS plast med 90° böj Ø100 mm för cirkulär kanaldragning.
Varumärke
FreshBeskrivning
Böj Fresh 90° D100 mm Plast är ett kanalrör av ABS plast med 90° böj Ø100 mm för cirkulär kanaldragning.
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Art.Nr. | 840491 |
| Bredd | 137 mm |
| Höjd | 137 mm |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 840491 |
| Material | Plast |
| Typ | Kanalplast |
| Djup | 104 mm |
| EAN-nr | 7318118404911 |
