Kallrasskydd Habo Ventit 100mm
Rek. pris 151 kr
101 kr
Se priset!

Ventit 100mm
101 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kallrasskydd med diameter 100 mm som förhindrar värmetapp genom att automatiskt slå igen kanalen om luftflödet byter riktning.
Varumärke
HaboBeskrivning
Kallrasskydd med diameter 100 mm som förhindrar värmetapp genom att automatiskt slå igen kanalen om luftflödet byter riktning.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 17044 |
| Höjd | 100 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | Ventit |
| Material | ABS-plast |
| Kanaldimension | 100 mm |
| Djup | 11 mm |
| EAN-nr | 7317900170447 |

