Kalluftsfläkt Gnosjö Klimatprodukter Ø420 mmSvart
949 kr

Ø420 mm
Svart
949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kompakt och smakfull kalluftsfläkt konstruerad med ett högt säkerhetstänkande, tillverkad i plast. Fläkten är justerbar i 360 grader och har steglöst effektläge. Passar exempelvis bra i kontor och sovrum. Fläkten levereras med fjärrkontroll.
Varumärke
Gnosjö KlimatprodukterBeskrivning
Kompakt och smakfull kalluftsfläkt konstruerad med ett högt säkerhetstänkande, tillverkad i plast. Fläkten är justerbar i 360 grader och har steglöst effektläge. Passar exempelvis bra i kontor och sovrum. Fläkten levereras med fjärrkontroll.
Recensioner
Sara MVerifierad köpare
för 6 år sedanGanska klen fläkt. Blåser inte så mycket kalluft. Högljudd och en lampa som lyser hela tiden. Är man ljudkänslig kan man inte ha den på på natten. Fördelen är att den är bladlös. Inte värd sina pengar tyvärr.
Rebecca RVerifierad köpare
för 6 år sedanPå tok för högljudd för att kunna sova. Dessutom finns en stor lampa på den som lyser upp?!?! Det enda positiva är om du bara ska använda den under dagen och har små barn, eftersom den är bladlös.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Klimatprodukter |
| Art.Nr. | 1340.050 |
| Bredd | 250 mm |
| Höjd | 420 mm |
| Effekt | 30 W |
| Spänning | 230 V |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Djup | 200 mm |
| Vikt | 2 kg |
| Effekt/prestanda | 30 W |
| Typ | Kalluftsfläkt |
| EAN-nr | 7317121340056 |
