Ljuddämpare Pax 100
Rek. pris 740 kr
489 kr
477 krSänkt pris!

100
477 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PAXBeskrivning
Ljuddämpare Pax 100 passar till Pax Eos eller Pax Kanalfläkt 100.
Egenskaper
| Varumärke | PAX |
| Art.Nr. | 8903-1 |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Färg | Grå |
| Serie | EOS |
| Typ | Ljuddämpning |
| Djup | 350 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| RSK-nr | 6724144 |
| EAN-nr | 7391477890311 |

