Modulrör Fresh F80 Byggbar För Ventilation Ø85/150
Rek. pris 67 kr
62 kr
Se priset!

F80 Byggbar För Ventilation Ø85/150
62 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Modulrör Fresh F80 passar direkt på den utvändiga stosen och är byggbara mot varandra med tryckpassning.
Varumärke
FreshBeskrivning
Modulrör Fresh F80 passar direkt på den utvändiga stosen och är byggbara mot varandra med tryckpassning.
Den invändiga stosen alternativt ventilstosen som passar inuti modulrören är längre än de korta modulrören och ger därmed en teleskopfunktion som är längre än det korta röret. Detta gör att man inte behöver kapa något rör.
Fördelar: Modulrör Fresh F80 Byggbar För Ventilation Ø85/150
- Enkel montering med tryckpassning
- Flexibel teleskopfunktion
- Ingen kapning av rör nödvändig
Fördelar: Modulrör Fresh F80 Byggbar För Ventilation Ø85/150
- Enkel montering med tryckpassning
- Flexibel teleskopfunktion
- Ingen kapning av rör nödvändig
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Art.Nr. | 180150 |
| Bredd | 85 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Längd | 150 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | F80 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 180150 |
| Material | Plast |
| Typ | Modulrör |
| Djup | 85 mm |
| EAN-nr | 7318111801502 |
