Ränndalstätning S:t EriksRöd
59 kr
Vald variant
Färg:
Röd

Ränndalstätning S:t Eriks
Röd
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
S:t EriksBeskrivning
Ränndalstätningen är en skumgummilist som förpackas i längder om 1 meter.
Egenskaper
| Varumärke | S:t Eriks |
| Art.Nr. | 2040-408103 |
| Bredd | 60 mm |
| Längd | 1000 mm |
| Färg | Röd |
| Typ | Ränndalstätning |
| Vikt | 0,02 kg/st |
| EAN-nr | 7340025660005 |

