Stos Fresh GalvaniseradØ125 mm
Rek. pris 340 kr
185 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
44 mm

Galvaniserad
Ø125 mm
185 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stos Fresh Galvaniserad är en tak- och väggstos av galvaniserad stålplåt, till kanalsystem för cirkulär kanaldragning.
Varumärke
FreshBeskrivning
Stos Fresh Galvaniserad är en tak- och väggstos av galvaniserad stålplåt, till kanalsystem för cirkulär kanaldragning.
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Art.Nr. | 705025 |
| Bredd | 255 mm |
| Höjd | 44 mm |
| Diameter | 125 mm |
| Färg | Grå |
| Tillverkarens Art.Nr. | 705025 |
| Material | Galvaniserad Stålplåt |
| Typ | Stos |
| Djup | 255 mm |
| EAN-nr | 7318117050256 |
