Tillbehörspaket Pax Eos
Rek. pris 2 443 kr
1 763 kr
Se priset!

Eos
1 763 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tillbehörspaket Pax Eos är ett paket för Eos ventilationsaggregat för montage med eller utan frånsluftstos.
Varumärke
PAXBeskrivning
Tillbehörspaket Pax Eos är ett paket för Eos ventilationsaggregat för montage med eller utan frånsluftstos.
Paketet innehåller
- 2 x Tilluftventil (2907-1)
- 1 x Frånluftventil (2907-3)
- 1 x Pax Eos kit yttervägg (8403-1)
- 1 x Frånluftstos (8404-0)
- 1 x Ljuddämpare (8903-1)
- 2 x Tilluftventil (2907-1)
- 1 x Frånluftventil (2907-3)
- 1 x Pax Eos kit yttervägg (8403-1)
- 1 x Frånluftstos (8404-0)
- 1 x Ljuddämpare (8903-1)
Recensioner
MRVerifierad köpare
för 2 år sedanSkulle vilja ha med täcklock också.
Kenneth JVerifierad köpare
för 2 år sedanVissa delar följer redan med huvudenheten. Frånluftshuven exempelvis. Vad har jag för nytta av två såna? Onödigt att betala för dubbletter.
+ Har "typ" allt du behöver.
- Dubblettartiklar. Onödigt dyrt, ta bort frånluftshuven och sänk priset med några hundringar så är det värt det.
Egenskaper
| Varumärke | PAX |
| Art.Nr. | 8404-1 |
| Bredd | 490 mm |
| Höjd | 270 mm |
| Färg | Vit |
| Serie | EOS |
| Produkttyp | Ventilationspaket |
| Djup | 240 mm |
| Vikt | 1 kg |
| RSK-nr | 6603298 |
| EAN-nr | 7391477840415 |
