Borrskruvdragare Einhell TE-CD 18/40 BL Solo
Rek. pris 749 kr
650 kr
Se priset!
BatterikitBatterikit Einhell 18V 2,5Ah
381 kr
TE-CD 18/40 BL Solo
650 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Einhells TE-CD 18/40 Li BL - Solo sladdlösa borrskruvdragare drivs av en borstlös motor som ger mer effekt och längre drifttid. Den lilla och lätta sladdlösa borrskruvdragaren med 2 växlar är enkel att använda med sin ergonomiska design, har låg vikt och behagligt softgrip. Hastighetselektronik gör det möjligt att anpassa maskinen till varje material och varje arbetsuppgift. Borrskruvdragaren har självspännande chuck och LED-arbetsbelysning. Samtidigt är Power X-Change-batteriet alltid klart för användning tack vare litiumjon-teknologin utan självurladdning. Maskinen levereras utan batteri och laddare, som köps separat.
Varumärke
EinhellBeskrivning
Einhells TE-CD 18/40 Li BL - Solo sladdlösa borrskruvdragare drivs av en borstlös motor som ger mer effekt och längre drifttid. Den lilla och lätta sladdlösa borrskruvdragaren med 2 växlar är enkel att använda med sin ergonomiska design, har låg vikt och behagligt softgrip. Hastighetselektronik gör det möjligt att anpassa maskinen till varje material och varje arbetsuppgift. Borrskruvdragaren har självspännande chuck och LED-arbetsbelysning. Samtidigt är Power X-Change-batteriet alltid klart för användning tack vare litiumjon-teknologin utan självurladdning. Maskinen levereras utan batteri och laddare, som köps separat.
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 4513997 |
| Produkttyp | Borrskruvdragare |
| Driftkälla | Batteri |
| Spänning | 18 V |
| Längd | 210 mm |
| Version | Utan batteri och laddare |
| Bredd | 74 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Vikt | 0,95 kg |
| Antal Växlar | 2 |
| Vridmoment | 40 Nm |
| EAN-nr | 4006825658422 |







