Excenterslip Einhell TC-PE 150
Rek. pris 799 kr
583 kr
Se priset!

TC-PE 150
583 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kompakt excenterslip med 150 mm slipsula med kardborre för enkelt byte av slippapper. Lämplig för slipning av ytor av trä, metall och plast. Steglös hastighetsreglering. Vibrationsdämpande grepp . Dammutsugsadapter. Inklusive 6 st. slippapper (2×P80/2×P100/2×P120) och snabbkoppling.
Varumärke
EinhellBeskrivning
Kompakt excenterslip med 150 mm slipsula med kardborre för enkelt byte av slippapper. Lämplig för slipning av ytor av trä, metall och plast. Steglös hastighetsreglering. Vibrationsdämpande grepp . Dammutsugsadapter. Inklusive 6 st. slippapper (2×P80/2×P100/2×P120) och snabbkoppling.
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 4133330 |
| Produkttyp | Excenterslip |
| Längd | 255 mm |
| Bredd | 155 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Vikt | 1,13 kg |
| EAN-nr | 4006825640038 |








