Poler och Slipmaskin Einhell CC-PO 1100/1E
Rek. pris 1 049 kr
899 kr
Se priset!

CC-PO 1100/1E
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poler- och slipmaskin som passar utmärkt till att polera lackerade ytor och för att slipa trä, plast och metall. Hastighetsjusteringen är steglös och spindellåset gör det lätt att byta verktyg. Slipskivan är utrustad med kardborrfäste.
Varumärke
EinhellBeskrivning
Poler- och slipmaskin som passar utmärkt till att polera lackerade ytor och för att slipa trä, plast och metall. Hastighetsjusteringen är steglös och spindellåset gör det lätt att byta verktyg. Slipskivan är utrustad med kardborrfäste.
Tekniska specifikationer
- Varvtal: 1000 - 3500 varv/min
- Polerdisk: 180 mm
- Varvtal: 1000 - 3500 varv/min
- Polerdisk: 180 mm
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 2093264 |
| Typ | Polermaskin |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 1100 W |
| Användningsområde | DIY |
| Effekt/prestanda | 1100 W |
| EAN-nr | 4006825614169 |






