Sågbord För Kap Och Gersåg Voltgear
1 350 kr

Sågbord För Kap Och Gersåg Voltgear
1 350 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Voltgear sågbord för kap och gersåg underlättar ditt sågarbete. Sågbordet har justerbara sågskenor med sågfästen anpassade för kap och gersågar från en mängd olika tillverkare. Den stabila konstruktionen gör att sågbordet klarar av en belastning på hela 200kg.
Varumärke
VoltgearBeskrivning
Voltgear sågbord för kap och gersåg underlättar ditt sågarbete. Sågbordet har justerbara sågskenor med sågfästen anpassade för kap och gersågar från en mängd olika tillverkare. Den stabila konstruktionen gör att sågbordet klarar av en belastning på hela 200kg.
Rullstöd, justerbara samt reglerbara i höjd finns i var ände av bordet. Rullstödens position kan även justeras med stöd och räckvidd för de flesta sågprojekt. Bordsbenen har gummifötter och kan fällas in om sågbordet skall flyttas eller förvaras.
Höjd: 750mm
Arbetshöjd: 820mm inkl. Voltgear kap och gersåg.
Max belastning: 200kg
Höjd: 750mm
Arbetshöjd: 820mm inkl. Voltgear kap och gersåg.
Max belastning: 200kg
Dokument
Recensioner
Stefan GVerifierad köpare
för 1 år sedanFunkar bra för en hemmasnickare
+ Billig
Andreas RVerifierad köpare
för 2 år sedanChrister HVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket bord för pengarna
Egenskaper
| Varumärke | Voltgear |
| Art.Nr. | 6501200 |
| Produkttyp | Sågbord |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Vikt | 12,8 kg |
| Användningsområde | DIY |
| Garanti | 3 år |
| EAN-nr | 7330027147994 |
