Spånsug Einhell TE-VE 550/1 A
Rek. pris 3 099 kr
3 098 kr
2 995 krSänkt pris!

TE-VE 550/1 A
2 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spånsug från Varumärket Einhell. Kraftig spånsugningsanordning för användning med verktyg som avger spån och damm. Med inbyggd kontaktdosa för max. 2500 W som automatiskt startar spånsugningsanordningen när du slår på det anslutna verktyget. Med Ø100 mm flexibel slang och multiadaptersats, så det är möjligt att ansluta slangar från Ø36 till Ø100 mm.
Varumärke
EinhellBeskrivning
Spånsug från Varumärket Einhell. Kraftig spånsugningsanordning för användning med verktyg som avger spån och damm. Med inbyggd kontaktdosa för max. 2500 W som automatiskt startar spånsugningsanordningen när du slår på det anslutna verktyget. Med Ø100 mm flexibel slang och multiadaptersats, så det är möjligt att ansluta slangar från Ø36 till Ø100 mm.
Egenskaper
- Strömförsörjning: 230 V, 50 Hz
- Effekt: 550 W
- Luftmängd: 1150 m3/t
- Vakuum: 1,6 kPa
- Adapter: Ø36-100 mm
- Slang: Ø100 mm × 2,5 m
- Spånpåse: 65 liter
- Strömförsörjning: 230 V, 50 Hz
- Effekt: 550 W
- Luftmängd: 1150 m3/t
- Vakuum: 1,6 kPa
- Adapter: Ø36-100 mm
- Slang: Ø100 mm × 2,5 m
- Spånpåse: 65 liter
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 4304156 |
| Typ | Spånsug |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 230 V |
| Längd | 900 mm |
| Effekt | 550 W |
| Bredd | 550 mm |
| Höjd | 383 mm |
| Vikt | 20,8 kg |
| Användningsområde | DIY |
| EAN-nr | 4006825648058 |





