Styrskena Einhell Till Sänksåg 2x1000 mm
Rek. pris 949 kr
755 kr
Se priset!

Till Sänksåg 2x1000 mm
755 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

För exakta raka, lodräta och vinklade snitt. Med foder så att sänksågen kör mjukt. Flisskydd för rena snitt. Monteringsdel så att skenorna är helt raka. Med halkfri beläggning på undersidan. Passar till sänksåg och till Einhell Expert-cirkelsåg.
Varumärke
EinhellBeskrivning
För exakta raka, lodräta och vinklade snitt. Med foder så att sänksågen kör mjukt. Flisskydd för rena snitt. Monteringsdel så att skenorna är helt raka. Med halkfri beläggning på undersidan. Passar till sänksåg och till Einhell Expert-cirkelsåg.
Recensioner
Paul NVerifierad köpare
för 2 dagar sedanÄr som förväntat
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 4502118 |
| Typ | Styrskena |
| Längd | 216 mm |
| Bredd | 38 mm |
| Höjd | 1070 mm |
| Vikt | 4,3 kg |
| EAN-nr | 4006825632675 |

