Gängsats 17 delar Teng Tools TTTD17
2 787 kr

TTTD17
2 787 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gängsats från Teng Tools om 17 delar innehållande en gängtapp och ett gängsnitt av vardera dimensionen samt ett svängjärn, en gängkloppa samt en gängmätare.
Levereras i en inbyggnadslåda av plast med löstagbart lock. Passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Levereras i en inbyggnadslåda av plast med löstagbart lock. Passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Varumärke
Teng ToolsBeskrivning
Gängsats från Teng Tools om 17 delar innehållande en gängtapp och ett gängsnitt av vardera dimensionen samt ett svängjärn, en gängkloppa samt en gängmätare.
Levereras i en inbyggnadslåda av plast med löstagbart lock. Passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Levereras i en inbyggnadslåda av plast med löstagbart lock. Passar i Teng Tools verktygslådor och montörvagnar.
Innehåller
Gängtappar M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12
Gängtappar M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12
Egenskaper
| Varumärke | Teng Tools |
| Art.Nr. | 69190106 |
| Längd | 265 mm |
| Vikt | 0,8 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | TTTD17 |
| Typ | Gängsats |
| Bredd | 142 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Antal Delar | 17 |
| EAN-nr | 5020385080232 |
