Luftridå Frico PA2200CBredd: 1560 mm, 12 kW, 400V
19 281 kr
Vald variant
Spänning:
400 V
Effekt:
12000 W
Vikt:
28 kg
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Luftridå Frico PA2200C är en stilren luftridå med fjärrkontroll och inbyggd reglering som både är enkel att installera och använda. Luftridån lämpar sig väl för exempelvis entréer.
Varumärke
FricoBeskrivning
Luftridå Frico PA2200C är en stilren luftridå med fjärrkontroll och inbyggd reglering som både är enkel att installera och använda. Luftridån lämpar sig väl för exempelvis entréer.
Övrigt
- Rekommenderad installationshöjd: 2,2 m
- Horisontellt montage
OBS! Rekommenderad installationshöjd kan variera beroende på den aktuella lokalen.
- Rekommenderad installationshöjd: 2,2 m
- Horisontellt montage
OBS! Rekommenderad installationshöjd kan variera beroende på den aktuella lokalen.
Egenskaper
| Varumärke | Frico |
| Art.Nr. | 8668 |
| Färg | Vit/Grå |
| Serie | PA Compact |
| Typ | Luftridå |
| Spänning | 400 V |
| Effekt | 12000 W |
| Vikt | 28 kg |
| Bredd | 1560 mm |
| Djup | 345 mm |
| Höjd | 209 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| EAN-nr | 7393410003994 |
