Omrörare Einhell TE-MX 18 Solo
Rek. pris 1 349 kr
1 128 kr
Se priset!
BatterikitBatterikit Einhell 18V 2,5Ah
385 kr
TE-MX 18 Solo
1 128 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Medlem av Power X-Change-familjen. Hastighetselektronik för material- och applikationsarbete. Ergonomiskt format handtag för bekväm användning. Slitstarkt och robust aluminiumhölje. Mjukstartfunktion för bekvämt och säkert arbete. Robust M14 omrörarfäste. Inkl. bruksrör (Ø 100 mm). Levereras utan batteri och laddare (säljs separat). Typ av omrörararmatur: M14. Olastad hastighet (växel 1): 0-620 min ^ -1. Max. olastad hastighet: 620 min ^ -1. Obelastad hastighet (växel 2): 620 min ^ -1.
Varumärke
EinhellBeskrivning
Medlem av Power X-Change-familjen. Hastighetselektronik för material- och applikationsarbete. Ergonomiskt format handtag för bekväm användning. Slitstarkt och robust aluminiumhölje. Mjukstartfunktion för bekvämt och säkert arbete. Robust M14 omrörarfäste. Inkl. bruksrör (Ø 100 mm). Levereras utan batteri och laddare (säljs separat). Typ av omrörararmatur: M14. Olastad hastighet (växel 1): 0-620 min ^ -1. Max. olastad hastighet: 620 min ^ -1. Obelastad hastighet (växel 2): 620 min ^ -1.
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 4258760 |
| Längd | 325 mm |
| Produkttyp | Omrörare |
| Driftkälla | Batteri |
| Höjd | 221 mm |
| Spänning | 18 V |
| Vikt | 4,2 kg |
| Bredd | 293 mm |
| Version | Utan batteri och laddare |
| EAN-nr | 4006825638196 |




