Cirkelsågklinga CMT Orange Tools W165x2,6x30 mm
648 kr
Se priset!
Vald variant
Utförande:
165x2,6x30 mm
Modell:
Antal tänder: 40 st

W
165x2,6x30 mm
648 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sågblad för förkortning med fint snitt för bärbara/handhållna sågar. Användning: För förkortning, perfekt finish. Maskiner: Bordssågar, geringssågar och portabla/handhållna sågar. Material: Mjukt trä, hårt trä, exotiskt trä, träbaserade plattor, enkelsidig plywood, pappersbaserad
laminat. Utmärkt: Tvärskärning trä.
Varumärke
CMT Orange ToolsBeskrivning
Sågblad för förkortning med fint snitt för bärbara/handhållna sågar. Användning: För förkortning, perfekt finish. Maskiner: Bordssågar, geringssågar och portabla/handhållna sågar. Material: Mjukt trä, hårt trä, exotiskt trä, träbaserade plattor, enkelsidig plywood, pappersbaserad
laminat. Utmärkt: Tvärskärning trä.
Egenskaper
| Varumärke | CMT Orange Tools |
| Art.Nr. | 292.165.40M |
| Utförande | 165x2,6x30 mm |
| Modell | Antal tänder: 40 st |
| Diameter | 165 mm |
| Håldiameter | 30 mm |
| Tjocklek | 2,6 mm |
| Typ | Cirkelsågklinga |
| EAN-nr | 8019296031096 |
