Sågklinga CMT Orange Tools Rostfritt stål300x2,2x30 mm
2 595 kr
Se priset!
Vald variant
Utförande:
300x2,2x30 mm

Rostfritt stål
300x2,2x30 mm
2 595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dry-cut sågblad till rostfritt stål. Användning: För att förkorta många olika material såsom järn, stål, PVC, kompositmaterial, melamin. Maskiner: Bärbara sågar, kapsågar utan smörjning. Material: Järnhaltiga material och konstruktionsstål. Varning: Rekommenderas INTE till icke-järnmetaller, trä, glas, betong och plast
Varumärke
CMT Orange ToolsBeskrivning
Dry-cut sågblad till rostfritt stål. Användning: För att förkorta många olika material såsom järn, stål, PVC, kompositmaterial, melamin. Maskiner: Bärbara sågar, kapsågar utan smörjning. Material: Järnhaltiga material och konstruktionsstål. Varning: Rekommenderas INTE till icke-järnmetaller, trä, glas, betong och plast
Egenskaper
| Varumärke | CMT Orange Tools |
| Art.Nr. | 226.580.12M |
| Utförande | 300x2,2x30 mm |
| Modell | Antal tänder: 80 st |
| Diameter | 300 mm |
| Håldiameter | 30 mm |
| Tjocklek | 2,2 mm |
| Typ | Sågklinga |
| EAN-nr | 8019296058048 |
