Avslutningslist Höganäs Träprofiler 38x21 mm EkObehandlad
Pris/frp 588:-
245 kr/lpmVald variant
Ytbehandling:
Obehandlad

38x21 mm Ek
Obehandlad
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Avslutningslist i massiv ek från Höganäs Träprofiler. Används vid avslut mellan trägolv och trösklar, glasskjutdörrar etc. Flexibelt system för olika golvhöjder, 14-20 mm inkl. underläggsmaterial. Vacker design – Inga synliga skruvar. Enkel montering – Snap-in.
Varumärke
Höganäs TräprofilerBeskrivning
Avslutningslist i massiv ek från Höganäs Träprofiler. Används vid avslut mellan trägolv och trösklar, glasskjutdörrar etc. Flexibelt system för olika golvhöjder, 14-20 mm inkl. underläggsmaterial. Vacker design – Inga synliga skruvar. Enkel montering – Snap-in.
Egenskaper
| Varumärke | Höganäs Träprofiler |
| Art.Nr. | ÖAL3821EKOB24 |
| Träslag | Ek |
| Ytbehandling | Obehandlad |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 38 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Tjocklek | 21 mm |
| Typ | Avslutningslist |
| Material | Trä |
| EAN-nr | 7350064172902 |
