Avslutningslist Kährs MassivEk Olof Avslutningslist BxH 38x22 mm
Pris/frp 861,60:-
359 kr/mVald variant
Träslag:
Ek
Passar till:
Olof
Höjd:
22 mm

Massiv
Ek Olof Avslutningslist BxH 38x22 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Massiv avslutningslist. Avslutningslister används mot fasta anslutningar för att täcka den erforderliga rörelsefogen vid exempelvis dörrsocklar.
Varumärke
KährsBeskrivning
Massiv avslutningslist. Avslutningslister används mot fasta anslutningar för att täcka den erforderliga rörelsefogen vid exempelvis dörrsocklar.
Säljes i 2400 mm längder.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 7020024EKOL |
| Träslag | Ek |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 38 mm |
| Färg | Ek |
| Typ | Massiv Avslutningslist |
| Passar till | Olof |
| Höjd | 22 mm |
| Storlek | BxH 38x22 mm |
| Material | Trä |
| Listtyp | Avslutningslist |
| EAN-nr | 7393969235907 |
