Bröstlist Grimslöv Trä List 27x55 mm Obehandlad Anita
Lägsta totalpris 338:-
169 kr/st
Bröstlist Grimslöv Trä List 27x55 mm Obehandlad Anita
2 st / 338 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Bröstlisten är främst tänkt för att skapa väggpaneler, bröstningar eller som foder, men har ett brett användningsområde och kan exempelvis användas för att ge gardrober och skåpsinredning en tidlös touch. I äldre hus där gamla inredningsdetaljer som lister och stuckatur gått förlorad återskapar du lätt den tidigare miljön.
Varumärke
Grimslöv Trä & ListBeskrivning
Bröstlisten är främst tänkt för att skapa väggpaneler, bröstningar eller som foder, men har ett brett användningsområde och kan exempelvis användas för att ge gardrober och skåpsinredning en tidlös touch. I äldre hus där gamla inredningsdetaljer som lister och stuckatur gått förlorad återskapar du lätt den tidigare miljön.
Recensioner
Andreas BVerifierad köpare
för 4 år sedanFörsta testet vi fick hade några mindre sprickor. Mycket nöjd med utseendet, svårt att hitta bröstlister med ett klassiskt utseende utan för stor/maffig profilering, ens hos specialisthandlare.
+ utseendet
Manfred HVerifierad köpare
för 5 år sedanMycket fin kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Grimslöv Trä & List |
| Art.Nr. | FA2755KI6 |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 55 mm |
| Tjocklek | 27 mm |
| Produkttyp | Bröstlist |
| Material | Furu |
| Yta | Obehandlad |
