Dekorationslist CENT Vit
Pris/frp 715:-
fr.32,50 kr/lpmVälj variant

Vit
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vit täcklist av kvistfri furu som är lämplig för torra utrymmen, tvättstugor och förrum till bastu. Med en vit list avslutar du mot dörrar och fönster på ett vackert sätt. Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat.
Varumärke
CENTBeskrivning
Vit täcklist av kvistfri furu som är lämplig för torra utrymmen, tvättstugor och förrum till bastu. Med en vit list avslutar du mot dörrar och fönster på ett vackert sätt. Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat.
Egenskaper
| Varumärke | CENT |
| Art.Nr. | 31522P-CENT |
| Ytbehandling | Målad |
| Längd | 2200 mm |
| Bredd | 42, 68, 69, 70 mm |
| Färg | Vit |
| Tjocklek | 12, 14, 15 mm |
| Antal | 5, 10 st/frp |
| Typ | Dekorlist |
| Längd | 2,2 m |
| Material | Furu |
| Dimension | 12x42x2200, 14x68x2200, 15x69x2200, 15x70x2200 mm |
| Antal | 11, 22 lpm/frp |
