Dekorationslist CENT Vit15x70x2200 mm
Pris/frp 705:-
64,09 kr/lpmVald variant
Bredd:
70 mm

Vit
15x70x2200 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vit täcklist av kvistfri furu som är lämplig för torra utrymmen, tvättstugor och förrum till bastu. Med en vit list avslutar du mot dörrar och fönster på ett vackert sätt. Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat.
Varumärke
CENTBeskrivning
Vit täcklist av kvistfri furu som är lämplig för torra utrymmen, tvättstugor och förrum till bastu. Med en vit list avslutar du mot dörrar och fönster på ett vackert sätt. Bra råvara och noggrann kontroll garanterar ett bra slutresultat.
Egenskaper
| Varumärke | CENT |
| Art.Nr. | 31822P |
| Ytbehandling | Målad |
| Längd | 2200 mm |
| Bredd | 70 mm |
| Färg | Vit |
| Tjocklek | 15 mm |
| Antal (st/frp) | 5 st/frp |
| Produkttyp | Dekorlist |
| Antal (lpm/frp) | 11 lpm/frp |
| Dimension | 15x70x2200 mm |
| Längd | 2,2 m |
| Material | Furu |
| EAN-nr | 6418227008275 |
