Dekorlist Grimslöv Trä List 9x20 mm Obehandlad
Lägsta totalpris 325:-
65 kr/st
Dekorlist Grimslöv Trä List 9x20 mm Obehandlad
5 st / 325 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorlist Grimslöv Trä List 9x20 mm Obehandlad är en obehandlad dekorationslist i furu för använding på väggar och i tak för att ge en större detaljrikedom i rummet. Kan även användas till att göra speglar på dörrar. Den levereras helt obehandlat för att ge dig en möjlighet att välja ytbehandling.
Varumärke
Grimslöv Trä & ListBeskrivning
Dekorlist Grimslöv Trä List 9x20 mm Obehandlad är en obehandlad dekorationslist i furu för använding på väggar och i tak för att ge en större detaljrikedom i rummet. Kan även användas till att göra speglar på dörrar. Den levereras helt obehandlat för att ge dig en möjlighet att välja ytbehandling.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Grimslöv Trä & List |
| Art.Nr. | PR0920KI6 |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 20 mm |
| Tjocklek | 9 mm |
| Typ | Dekorlist |
| Material | Furu |
| Yta | Obehandlad |
