Dörrfoder Höganäs Träprofiler 12x56 mm
Pris/frp 85,80:-
fr.39 kr/lpmVälj variant

12x56 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vitmålat dörrfoder i furu från Höganäs Träprofiler. Dörrfoder används runt t.ex. dörrkarmar eller fönster. FSC-certifierad.
Varumärke
Höganäs TräprofilerBeskrivning
Vitmålat dörrfoder i furu från Höganäs Träprofiler. Dörrfoder används runt t.ex. dörrkarmar eller fönster. FSC-certifierad.
Recensioner
PärVerifierad köpare
för 1 år sedanFin kvalitet, bra pris, fri och snabb frakt
+ Passade perfekt
- Inget negativt att säga
Egenskaper
| Varumärke | Höganäs Träprofiler |
| Träslag | Furu |
| Ytbehandling | Målad |
| Utförande | NCS S-0500-N, NCS S-0502-Y |
| Längd | 2200 mm |
| Bredd | 56 mm |
| Färg | Vit |
| Tjocklek | 12 mm |
| Produkttyp | Dörrfoder |
| Material | Trä |
