Dörrtröskel Habo Ekerö Ek 75 mm
fr.325 kr
Välj variant

Ekerö Ek 75 mm
325 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Dörrtröskel i massiv lackerad ek som levereras oborrad för montering med sättlim.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 30914-HABO |
| Utförande | Ek |
| Längd | 1000, 2000 mm |
| Bredd | 75, 90, 120 mm |
| Typ | Dörrtröskel |
| Höjd | 9 mm |
| Material | Ek |


