Dörrtröskel Habo Ekerö Ek 75 mmLängd: 1000 mm, Utförande: Ek
325 kr
Vald variant
Längd:
1000 mm
Bredd:
75 mm

Ekerö Ek 75 mm
Längd: 1000 mm, Utförande: Ek
325 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Dörrtröskel i massiv lackerad ek som levereras oborrad för montering med sättlim.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 30914 |
| Utförande | Ek |
| Längd | 1000 mm |
| Bredd | 75 mm |
| Produkttyp | Dörrtröskel |
| Material | Ek |
| Höjd | 9 mm |
| EAN-nr | 7317900309144 |



