Kährs Massiv Smyglist 12x21 mm Ek
89 kr/mPris/frp 189,60:-
79 kr/mSpara 11 %Kampanj35 tim kvar!

Massiv Smyglist 12x21 mm Ek
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Massiva socklar är kronan på verket på ditt Kährsgolv. De är gjorda av massivt ädelträ och finns i varierande utföranden, stilar och färger för att passa din smak. Passar till alla golvtjocklekar.
Varumärke
KährsBeskrivning
Massiva socklar är kronan på verket på ditt Kährsgolv. De är gjorda av massivt ädelträ och finns i varierande utföranden, stilar och färger för att passa din smak. Passar till alla golvtjocklekar.
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 702224EK50 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 702224EK50 |
| Material | Trä |
| Listtyp | Smyglist |
| Typ | Smyglist |
| Träslag | Ek |
| Höjd | 21 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Tjocklek | 14 mm |
| Bredd | 12 mm |
| EAN-nr | 7393969217538 |
